Naše služby

Nabízíme nejkvalitnější produkty.

Nespecializujeme se na jeden konkrétní produkt. Pomůžeme vám se všemi oblastmi financí. Nejsme motivování provizí. Pravidelným vzděláváním a kontaktem s trhem dokážeme doporučit nejvhodnější řešení.

Podívejte se s čím Vám pomůžeme

Investiční produkty

Složené úročení nazval Albert Einstein osmým divem světa. Přesvědčte se o tom investicemi do cenných papírů, podílových fondů, derivátů nebo například investicemi do drahých kovů. 

Životní pojištění

O pojištění se lidé často začínají zajímat až tehdy, když se jim něco stane. Prevence však vychází levněji. Naučte se, před čím vás životní pojištění může ochránit.

Pojištění majetku

Chraňte svůj majetek před zloději nebo přírodními vlivy. Je snazší platit pojistné než spadnout do situace, kdy musíte zaplatit velký obnos peněz z vlastní kapsy.

Hypotéky a bydlení

Pořízení nemovitosti bez hypotečního úvěru je pro spoustu lidí utopie. Zároveň se jedná o jednu z největších investic v životě. Buďte si jistí, že využíváte ten nejvhodnější úvěr.

Penzijní spoření

Připravte se na stáří pravidelnými investicemi do doplňkového penzijního připojištění. Vyděláte nejen na výnosech z investice, ale také na státních příspěvcích a možném snížení daňového základu.

Pro podnikatele

Konzultačně poradenská činnost, kdy podnikatelům pomáháme s tím, jak zefektivnit podnikání. Může se jednat o výběr vhodného úvěrového produktu, ale také třeba o zlepšení stavu cash flow firmy.

Stavební spoření

Střednědobý investiční produkt, kde získáváte i státní podporu. Po 6 letech můžete peníze vybrat a využít je na jakýkoli účel.

Osobní účty

S bankovními účty je spojeno spoustu výhod – například cashback. Každá banka má své plusy a minusy. S námi je pochopíte a rozhodnete se pro ten pro vás nejlepší.

Půjčky a úvěry

Čas od času je potřeba sáhnout po půjčce, abyste si mohli pořídit dražší věc nebo překlenout období s vyššími výdaji. S námi stlačíte úrokovou sazbu dolů.

Je to jednoduché

Napište nám telefon nebo e-mail
a my se Vám ozveme zpět

Jak to u nás funguje?

Analýza

Potřeby, cíle a přání

Audit stávajícího portfolia

Analýza finanční bilance

1
Vector 4
2

Poradenství

Návrh finančního plánu

Realizace finančního plánu

Vector 4

Servis

Dlouhodobá spolupráce

Webový portál klienta

Klientská centra

3
Vector 4

Servisní kanaly Partners

Pobočky Partners market

Partners call centrum

Klientský portál mojePartners

Servisní schůzky s poradcem

Spolupracujeme s  nejlepšími hráči na trhu

Frame 7

13

bank

Frame 7-1

10

investičních společností

Frame 7-2

13

pojišťoven

Frame 7-3

8

penzijních společností

Frame 7-4

4

stavební spořitelny

Frame 7

13

bank

Frame 7-1

10

investičních společností

Frame 7-2

13

pojišťoven

Frame 7-3

8

penzijních společností

Frame 7-4

4

stavební spořitelny