Radim Prokeš, PFP

manažer kanceláře

PROČ JÁ A FINANCE?

V mládí by mě ani nenapadlo, že budu pracovat v oboru financí. V roce 2012 mi nabídl tuto možnost můj dobrý kamarád. Velmi brzy jsem pochopil, že finance a finanční poradenství je můj osud. Vím, že co dělám je pro život velmi důležité.

PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU?

Věřím, že sny a přání, které každý z nás má se dají splnit. Jen záleží na tom, kdy a za jakou cenu. Mým životním posláním je pomáhat lidem, aby toho dosáhli v co nejkratším možném čase. Každý by měl mít možnost bydlet ve své vysněné nemovitosti, vozit rodinu v autě ve kterém se cítí bezpečně a prožít celý svůj život, tak jak si přeje.

 

Pokud si chcete splnit své sny, přání a dlouhodobě bohatnout, ozvěte se mi.

Moje certifikáty

Jak jsou se mnou klienti spokojeni

Mgr. MARTINA SITTOVÁ, Ph.D.

vědecký pracovník v oblasti výzkumu mozkových příhod

S Radimem Prokešem jsem měla možnost se seznámit prostřednictvím setkání podnikatelů. Neustále jsem odkládala řešení svých financí, které mi jen tak ležely na spořícím účtu a ztrácely na hodnotě. Jakmile začala pandemie, dostala jsem rázem impuls, že všechno zlé je pro něco dobré a bylo by prospěšné začínající krize využít pro zhodnocení vlastních úspor. S Radimem jsme vybrali produkty spíše konzervativnější v podobě investičních fondů a dluhopisů. Primárním cílem bylo pokrytí inflace. Rozhodně jsem neprohloupila, za posledních 5 měsíců jsem vydělala 5 000 Kč jen tím, že mi peníze ležely na správném místě. Domluva s ním je rychlá, spolehlivá a důvěryhodná. Nemusíte se prakticky o nic starat. Velmi Radima doporučuji!

Mgr. ONDŘEJ MAREK

trenér volejbalistů

S finančními poradci jsem měl již dobrou zkušenost,  proto jsem velice rád kývnul na možnost spolupráce s Radimem Prokešem. Hned při první schůzce jsem zjistil, že tohle bude asi jiný „level“: profesionální přístup, ochota, pracovitost, vstřícnost, znalosti a hlavně žádné přesvědčování o nutnosti si pořídit nabízený produkt. Jsem pracovně hodně vytížený a na sledování nových finančních produktů a nabídek mi moc času nezbývá a po pravdě mě to ani nebaví. Zásluhou pana Prokeše mám dnes všechny svoje smlouvy pod kontrolou  a mám o všech dokonalý přehled. Pokud se na finančním trhu vyskytne nový a pro mne výhodný produkt, jsem jím kontaktován a v případě mého zájmu uděláme úpravu toho stávajícího.

Ing. TOMÁŠ HERMAN

student doktorského studia

Radimovy služby jsem využil poprvé v roce 2018. K finančním poradcům jsem měl velkou nedůvěru kvůli jejich nevalné pověsti v ČR. Ale hned na první schůzce mi Radim trpělivě vysvětlil princip fungování seriózního finančního poradenství a já pochopil, že ve správných rukou je to skvělý koncept. Od té doby spolu budujeme mé portfolio a já si tuto spolupráci nemůžu vynachválit. Začali jsme od těch nejvíce konzervativních finančních produktů a postupně jsme se dopracovali k těm rizikovějším. Dnes mám široké portfolio, které je sestaveno tak, aby si poradilo s jakoukoli situací na trhu. S Radimem pravidelně konzultuji nové produkty a periodicky upravujeme ty stávající tak, aby reflektovaly aktuální situaci. Spolupráci s Radimem bych doporučil každému, kdo chce zhodnotit svoje úspory.