David Komenda, PFP

Manažer kanceláře

Proč já a finance?

Ve financích vidím neomezený trh, neomezené možnosti růstu. Vidím zde službu, kterou ať chtějí nebo ne, tak musí všichni využívat. Naše kancelář chce být v tomto ohledu parťákem svému okolí. Cílem je poskytovat komplexní finanční službu. Myslíme na budoucnost našich klientů a společně se posouváme k životním cílům a snům.

Proč spolupracovat se mnou?

Jsem parťákem pro mé klienty, a ti se na mě obrací díky mé férovosti a upřímnosti. Moc dobře ví, že zde pro ně vždy budu. Mohou se na mě vždy 100 % spolehnout, nastavuji zrcadlo na jejich osobní finance. Nejvíc jsem hrdý na to, jak moji klienti a kamarádi dlouhodobě bohatnou. Dělá mi radost, když plním jejich sny a cíle. Společně se posouváme zase o něco dál.

 

Neváhejte mě tedy kdykoliv kontaktovat.

 

Člověk nikdy nebyl bohatý tím, co má, ale tím, co dal.

Moje certifikáty

Ďekuji za důvěru

Mgr. Bc. Václav Šicha, Ph.D

David je mým finančním poradcem od chvíle, kdy s touto prací před lety začal. Znal jsem ho už předtím a od té doby ho také počítám mezi své přátele. Setkáváme se při různých příležitostech a po celou dobu ho považuji za schopného a současně vstřícného člověka, který dokáže podat pomocnou ruku a porozumět potřebám druhých. Když mě seznámil s tím, že se rozhodl věnovat se finančnímu poradenství, a navíc v sepětí s týmem Partners, tušil jsem, že je to pro něj ta správná práce a výzva. Začal rychle získávat znalosti a zkušenosti v oboru, a já jsem ho požádal o spolupráci ve věci mých financí. Začali jsme více komunikovat i o nich a on mi brzy pomohl zlepšit jejich stav, ať už se jednalo o výběr vhodného účtu, restrukturalizaci úvěrů a v neposlední řadě o vhodné nastavení odkládání a zhodnocení finančních prostředků jako přípravu na budoucnost. Dnes, s odstupem těch několika let vidím, jak mi pomohl. David je dnes (podle mě) již ve světě osobních financí na slovo vzatý odborník, který přitom zůstal tím vstřícným, slušným člověkem, jakým byl dříve. Rozhodně ho mohu doporučit nejen svým přátelům.

Ing. Marek Skopal

IT specialista

S Davidem jsme byli přátelé mnohem dříve, než se stal mým finančním poradcem. Tím více mě potěšil jeho profesionální přístup k naší spolupráci, kterou muže garantovat díky Partners. Společně jsme revidovali neutěšený stav mých financí a vytvořili jsme vizi, od které se odvíjeli všechny následující kroky. Zabezpečili jsme základní životní jistoty v podobě životního pojištění, dále jsme optimalizovali další má pojištění a zbavili se nevýhodných úvěrů. Hlavní náplní naší spolupráce bylo vytvořit základ investiční strategie, díky které nebudu mít strach z výpadku příjmů ani o důstojné stáří. Dnes už jsem pokročilejším investorem a vetší část svého portfolia si spravili sám, s Davidem však rád svoji strategii konzultuji a dám na jeho odborný názor.